Ağır Abi Mesajları

Ağır Abi Mesajları

Ağırdır sözlerim her delikanlı dinlesin! Ağır abidir ismim fazla racon kesmeyin, şeklimiz vardır alemde sesinizi kesin. Bizi dinleyin rahat edin…

Alemde dayı olmuşuz ne fayda, sözlerde kral olmuşuz ne fayda. Bir güzel sevdik sonunda oda bize bakmıyor, batsın bu sevda…

Arkadaş sen hiç ölümün gölgesinde özgürlüğünü yaşadın mı? Kahpesine kurşun yağdırdın mı? Hiç bir garibanın elinden tutup ta kadere rest çektin mi?

Aşk bir gün biter, dert bir gün biter, artistliğe ne gerek var, efendi olun yeter.

Ben seninle toprağa girerim diyenleri çok gördüm ben. Öyle diyenleri hep yalnız gömdüm.

Beni bir gün boynum eğik görürseniz bilin ki yere düşen bir şeyi almak için eğilmişimdir.

Beni yüreklendirecek bir söz söyle. Şehrin tutsaklarını salayım kalbimden. Beni yüreklendirecek bir söz söyle. Kurşunu beynime sıkayım öylesine.

Biz ağır abi olduk alemde, ders verdik bütün gençlere, sevgiyi aldık kalbimizden cüzdanımıza koyduk tesbihle aşk yaşadık gecelere atladık..

Biz hapishanelerde öğrendik bağlamayı, telleri anlatır sana olan aşkımı, yaptım sana dört duvar arasında bir şarkı, şarkının adı; bu hayat sensiz olmamalı.

Biz Mercedeslerle gezip gözlüklerle şekil yapmayız, biz tesbihle gezer takım elbisemizle havamızı basarız…

Biz ölmeyi çoktan göze aldık da yanımızda kimleri götüreceğiz, onu düşünüyoruz.

Çocuk yok karşında anlatma masal, kurbağa bekleme olursun sanal, bizim sevgimiz her zaman real, delikanlı gibi seviyoruz ağır abileri izliyoruz…

Dar sokaklarda sevdama yürürken, önümü kesenin kafasını keserim.

Delikanlı serseriler ne ağlamayı ne de sevmeyi bilirmiş. Ola ki sevdi bir kez severmiş ve ola ki ağladı gözyaşlarının düştüğü yerde ölürlermiş.

Dinle cici kız. Sen sosyetenin cilalı taşlarında dans ederken ben ise parçalanmış vücudumun, dağılmış çenemle, zulamda cigaram, suskun silahımla gelmeyen özgürlüğümü bekliyordum.

Diz üstü yaşamaktansa ayakta ölmeyi tercih ederim.

Erkeklerin kalbi mezar gibidir. Bir giren bir daha çıkamaz. Kadınların kalbi 5 yıldızlı otel gibidir giren çıkan belli olmaz.

Eskiden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim. Şimdi karanlıklar sırdaşım, yağmurlar gözyaşım oldu.

Fark edilmek için fark yapmak, fark yapmak için meydan okumak gerekir.

Farkımız tarzımız bizim delikanlı olmamız. Ya kan kustururuz ya da tam sustururuz. Bu hususta ne kural ne de kral tanırız.

Firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız biz. Sevdiğimiz için yaşar dostumuz için ölürüz. Ve de hiçbir zaman hiç bir yerde kimseye hesap vermeyiz(öteki taraf hariç)

Güneş yüzlüm benim senin için karanlıklardan çıkıp taktım belime silahımı, ağır abi olmanın yoktur hesabı…

Güneşin rengine benzemez gecenin rengi. Üşütür ayaz korkutur karanlık. Bugün bir gariplik bir hüzünlük var yüreğimizde. Ya biz fazlayız bu şehirde ya da bir dost eksik.

Hayat yollardan çizilmiş olsa bile bu yollardan birini seçeceksin. Seçtiğin yolda ölüm olsa bile selam verip geçeceksin.

Hayatım, senin yolunun üstüne çizilmiş gülüm. Sensiz olamam, yoluna çıkarım her seferinde, hayalinle yatarım soğuk gecelerimde…

Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır.

Her genç delikanlının sevgilisi olabilir ama her genç kızın delikanlı sevgilisi olamaz.

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.

İmanımız varsa bu yolda, seviyorsak Allah yolunda, delikanlıyız biz ağır abileri de biliriz sevdik mi imanımızla Allah’ına kadar severiz..

Karanlık gecelerde çıkar ismimiz aleme, ağır abidir adımız bilir alem bizi…

Karanlık gecelerde yıldızları izler bu delikanlı, aşk yarası geçmez kalbi olmuş derbeder…

Kimine göre yalanım, kimine göre kralım, ben adamına göre adamım.

Klavye icat oldu delikanlılık bozuldu. Herkes klavye delikanlısı oldu.

Kurşun kadar hızlı yaşarım hayatı, boş kovan gibi düşmem. Doludur barutum, geceleri alırım arabamı giderim belanın olduğu yere…

Kurşun sesi kadar hızlıdır yaşamak. Ama zordur kurşunu havada, sevdayı yürekte tutmak. Alışkın olsa da yürek ayrılıklara, yoktur kitabımızda dostları unutmak.

Millete duyurmadık diye sesimizi alem oldu serseri. Serserilikle olmaz işimiz, delikanlı adamız biz.

Namımızın büyüklüğü dostlarımızın büyüklüğündendir.

Ne serseri dinler yüreğim ne delikanlı bilir beynim benim sadece abiyim alayına giderim…

Nice delikanlılar gördük kolunda kız, cebinde emanet, arkasında sürü. Raconu kahpelik, yürüyüşü sahtelik, kalbi var yüreği yok…

Ölmek için dost bulma! Senin için ölecek dost elbet bir gün olur yanında…

Olmuyor delikanlılık! Kolundaki jilet yarası olmuyor. Delikanlılık bir kızı deli gibi sevmek. Delikanlı olmak istiyorsan hak yeme hak yedirtme fakiri yoksulu ezdirtme.

Reisler iz bırakır, çakallar kıskanır. Ne yangınlar söner, dönüp arkana bakma, reisler önde gider.

Reislerle kurduk mekanı, dayılarla harcadık bu yolları, serserilerle aleme daldık, delikanlılarla şekil yaptık, bizler ağır abileriz herkesi severiz..

Şekil yapma bana ezerim seni, fazla kurcalama bozarım seni, delikanlı adam yapmaz geri, ben daima ileri, giderim ezerim seni..

Serseriler ağlamaz, ağlarsa kimse susturamaz. Şunu bil ki sosyete kızı, herkes serseri olamaz.

Silahımda 14 mermi. Çekerim geceleri silahımı, sıkarım etrafıma, aşığım aşık, oluyorum sana deli…

Siz sokakların efendisi sandığınız semtlerin çocuklarısınız, bizler sizlere bağışladık o sokakları…

Tarz yaratmak için ağır abi olma! Ağır abi dediğin sevdi mi tam sever giydiğini herkes beğenir, saygısı sonsuz sevgisi ebedi olur..

Yaşadığım zaman içinde hiç aşık olmadım. Biz bu alemin arka sokaklarına baş koyduk. Çekmedik aşk acısı ama çok çektik dost acısı.

Yaşamak için yalvarmadık, ölmek içinde yalvarmayız.

Yok, bu aşkın dermanı, her sözüm sana manalı, deli gibi sever bu delikanlı, sen istemesen de bu can sana sevdalı…

52 kayıttan 1 ile 51 arası kayıt gösteriliyor.