Burç , İkizler

Burç , İkizler

Akıl işi değil gönül işi bir ikizler insanını anlamak. Kafanla değil kalbinle düşünüp yüreğinin dediğini yapacaksın.

Anlaşılmak için değil hayata anlam katmak için yaratılmıştır İkizler!

Bir İkizler alışverişe çıkıyorsa; Keyifli bir serüven başlamak üzeredir.

Bir İkizler insanını sevmek demek onun her halini sevmek demek. Karasızlıklarını, aykırılıklarını, sıradan olmayışını sevmek demek.

Bir İkizleri kıskandırarak başarıya ulaşacağını sanıyorsan. Ya delisin ya zırdeli. Seni acilen akıl hastanesine göndermeli.

Bir ikizleri suçlarken iyi düşün! Çünkü eğer yanılıyor ve haksız yere suçluyorsan onu. En büyük suçu işlemiş olursun onun gözünde!

Cin gibidir bir İkizler. Canını sıkanı fena çarpar.

Dün bitti, bu gün geçti gitti ve yarın bir İkizler insanı varsa hayatında daha güzel olacak.

En ateşli hikaye bir İkizler insanına aşık olunca başlar.

Hayat hiç çikolata olmadan yaşamaya benzer İkizler insanı olmadan. Kabak tadı verir. Hayatın en janjanı güzel tadıdır İkizler.

Hiçbir şey bir ikizlerin kalbini kırdığına değmez şu alemde. Çünkü kırıldıktan sonra kolay eski haline dönmez bir İkizlerin kalbi.

İkizler insanın aşkı bir insanın eline geçen fırsat gibidir. Ama kimileri bunun değerini anlamaz ve fırsatı elinden kaçırır.

İkizler insanın kalbine daha önce hiç kimsenin dokunmadığı yerden dokunmayı da bilir, kimsenin kırmadığı kadar kırmayı da bilir.

İkizler kaderini yaşamayı değil kendi kaderini kendisi yazmayı sever.

İkizler kendini mutlu eden insanı kalbinin içinde taşır. Hiç bir yere de bırakmaz. Yeter ki sen mutlu etmesini bil.

İkizleri beğenmeyen onun bir tel saçına kurban olsun.

İkizleri her insan sevecek diye bir şey yok. Sevmeyen sevmesin yahu. Çokta tınnn ikizler için! Sevmesi gerekenler zaten seviyor.

İkizlerin arkasından konuşan insanların büyük çoğunluğunu ona ulaşamayıp kıskançlığından çatır çatır çatlayan insanlar oluşturur.

İkizlerin aşkının büyüleyici bir yanı vardır. İnsan kendini kaptırdı mı tüm dünyası o olur. Ve o dünya hiçbir dünyaya değişilmez!

İkizlerin gözyaşı yakın zamanda kopacak büyük bir kıyametin alametidir. Kıyametten korkuyorsan bir ikizler insanını üzmeyeceksin.

Kimseye düşmanlığı yoktur bir İkizler insanının. Kolay kolay kin tutmaz. Ama kaşınan da düşmanlık neymiş görür ağzının payını alır.

Sen sus bazı şeyleri gözlerin söylesin bir İkizler insanına! Çünkü sözlerinle aklına, ama gözlerinle kalbine raks edersin.

“İşine bak! Üstüne vazife olmayan işe de karışma!” lafını duymak istemiyorsan bir İkizler insanının işine burnunu sokmayacaksın.

Anlık mutluluk değil, sonsuz mutluluktur bir ikizler insanının aradığı.

Bazı şeyler anlaşılmadığı için güzeldir. Tıpkı bir İkizler insanı gibi. Anlamaya çalıştıkça anlamını bozar insan.

Haylaz bir çocuk gibidir bir İkizlerin kalbi, aşktan ceza aldıkça daha çok seven.

İş işten geçtikten sonra değerini anlar ikizlerin, bazı öküzler.

Önemli olan bir İkizler insanını usandırmadan sevmek.