Büyüleyici Mesajlar

Büyüleyici Mesajlar

Aşkımın zirvesinde kimse ulaşamaz bize. Bizim sevgimiz ne kötülüklere ne de karamsarlıkları barındırıyor içinde. Bizim dünyamızda bir sen varsın birde senin kurduğun büyülü bir dünya var içimde. Aşkım seviyorum seni.

Başın göğsüme yaslandığında, tek düşmanım var. Geçip giden zaman…

Başka türlü bir şey bu, yalnız seni isteyen!

Benim ilgilenmediklerim sizin peşinden koştuklarınızdır.

Benim sana olan aşkım sağır bir ressamın, kristal bir yüzeye düsen gülün sesini çizdiği zaman biter.

Bir değil bin acı olsa da önümde senin için çekerim. Bir değil bin ölüm olsa da senin için giderim. Yeter ki büyülü aşkımız bozulmasın, bu büyü hayatımızdan hiç çıkmasın aşkım. Sen hep benim bende senin olayım bu güzel dünyada.

Bir hayatı yeniden yaşattın bana. Sanki yeniden doğdum seninle yeniden gülüyorum ve daha iyi bakıyorum hayata. Kalbim huzurlu bedenim mutlu büyüledin beni sevgilim benim.

Bir rüya değilsin sen benim için. Yalan olan dünyada tek gerçeksin içimde. Sen teksin kalbimde bu can seninle, sende kalbimde yaşa ölümüne biriciğim.

Bir şiir bahçesi olmak isterim kalbinde. Her şiirimde sen ol, her kafiyede senin adın olsun. Sen sadece benim büyülü sözlerim ol, sen sadece benim ol sevgilim.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zamanla takılırsa uzaklara, hele kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir.

Biraz kalbim kırık olabilir ama yanımda azda olsa yapıştırıcım var.

Bu canım sadece sana yandı. Senden başkası getiremez şifasını. Sen benim hayatımı büyüledin ve hayatımda öyle kaldın. Bir seni sevdim bu hayatta, bir sen büyüledin beni aşkım..

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa. Sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda olduğun için…

Çok güzel geliyor hayat seninle bana. Bütün güzellikler sanki seninle var oluyor o anda. Sen misin etrafı güzelleştiren yoksa aşkımız mı etrafı büyüleyen, biriciğim benim..

Çok şerefsiz gördüm ama hiçbiri senin kadar profesyonel değildi.

Diyorsun ki; ‘ben sana gönlümü verdim.’ iyi de gönül dediğin nedir ki ey sevgili? Gönül dediğin toprağa girince toz olur, toprak olur gider… ‘Ben sana ruhumu veririm.’ Çünkü ruhum sende sonsuzluk olur.

Dünyada iki gül olsun; biri kırmızı, biri beyaz. Sen beni unutursan kırmızı gül solsun, ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun…

Evvelim sen oldun, ahirim sensin!

Gözlerin büyüledi beni. Sözlerin vurdu kalbimi. Gülüşün kötülükleri kovdu, mutlulukları getirdi hayatıma, seviyorum seni aşkım..

Gözlerine gözleriyle göz koyanın, gözlerini gözlerimle oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir…

Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım. 21 imden sonra seninle tanışınca anladım dünyaya geliş sebebimi…

Hayatı doyasıya yaşamak istiyorum seninle. Büyülü geceleri seninle aydınlatıp, sevgi ekmek istiyorum geleceğimize. Seni seviyorum sen benim büyülü prensesimsin.

İnsanoğlu nankördür, değer vermez kimseye. Bende insanım sonuçta, fazlasını bekleme.

İsmini kağıda yazamıyorum. Gün gelir yerlere atılır diye, ellerim tutmuyor çizemiyorum resmini, görenler tutulur diye…

Kaldır ayağını dünyamdan, yüreğimi çiğnedin, canım yanıyor!

Kısa bir yaşam öyküsü benimkisi… Seviyorum seni demek yetmiyor nefesime. Sensin benim göz bebeğim, sensin benim biricik bebeğim. Sensin hayatımın büyülü ilahı birtanem.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler, hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim. Ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim…

Ne zaman eskiyor sevgiler? Ödenen bedellerin acısı geçince mi?

Nihayet geldi beklediğim hayat, sonunda buldu beni de güzel bir aşk. Ben seninle gülerim hayata. Ne olursa olsun, bu büyülü hayatı bir seninle yaşarım aşkım.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi, her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun…

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin. Tutamadıklarınsa, benim sana olan sevgimdir.

Sözün yeter bana. Gülmem için gözlerin yeter bana, aşkın büyüsüne kapılmam için. Öyle zayıf kalmışım ki, düşerken tuttun beni, sevginle hayata döndürdün yüreğimi biriciğim.

Taklitlerimden sakınma! Çünkü bana ulaşamayacağın için ancak onlarla yetinirsin.

Yalan değil gerçeği gördüm sende, sevgiyi değil aşkı tattım yalansız kalbinde. Büyüledin beni gözlerinle, hayatım değişti seni görünce. Sen benim büyülü aşkım oldun yaşadığım kadarıyla, seviyorum seni büyüleyici aşkım benim.

Yanağına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına ulaştığı zaman ve bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde, yüzünü rüzgara dön yeter, o benim işte!

Yarım kalan kalbimi tamamladın, hayata yeniden başlattın beni. Sakın durdurma bu büyülü hayatı, yaşamak istiyorum yaşamın içinde. Sadece sen ol istiyorum birtanem tek gerçeğim.

Yaşamak değil benimkisi, kuru gürültüler içinde geçen bir zaman benim hayatım. Ne aşk kaldı ne sevgi içimde. Bir büyü bekliyorum gelsin beni bulsun diye..

Yazı beklerken kışları yaşadım. İçimde ilkbaharı beklerken hep sonbaharları yaşadı bedenim. Şimdi seni bekliyorum. Gel, yeniden içimdeki dünya dönsün süresizce.

Yetim kalmış bir çocuk gibiydim, hayatta tuttun çıkardın beni. Benliğimden aldın kendine, şimdi o güzel dünyanda yaşıyorum hayatı doyasıya biriciğim.

Zamansız bir aşk öyküsü bitti kalbimde. Kalbim kan ağlarken gözlerim hayata ağlıyor sessiz çığlıklar içinde. Bir senin gülüşünle gelirim kendime, büyülü gözlerinle ölürüm sevginde..

Zerre kadar korkum yok artık ölümden. Sadece tek korkum sensiz olmak, sensiz bir hayatı yaşamak. Sensiz bir hayat istemiyorum, yalanda olsa seninle yaşamak istiyorum bu hayatı bitanem.

Vakitsiz gelen ayrılıklarla değil, senin sözlerine ağladım gece boyunca. Bırakıp gitmene değil giderken yüzüme bile bakamamana darıldım saatlerce. Şimdi ölümüne seviyorum seni o büyülü gülüşünle.