Davetiye Mesajları

Davetiye Mesajları

Adını kalbime yazdım gözlerini gözlerime kazıdım kimseyi görmez bu gözler senden başka seviyorum seni delikanlıca, davetiyemiz bütün bizi tanıyanlara.

Amacımız yuva kurmak, gayemiz mutlu olmak, dileğimiz, bu mutlu günümüzde, sizlerle birlikte olmak.

Ayrılık değil sevda kavuşturdu ellerimizi kalplerimiz bir geleceğe umutla bakıyoruz şimdi, davetiyemiz sizlere evlilik bizlere uğur versin.

Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

Birlikteliğimizi evliliğe götüren yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız

Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun biz evleniyoruz haberiniz olsun bizi seven dostlar düğünümüze buyursun.

Biz sevdik kalbimiz bir olsun bizim düğünümüz törenimiz olsun buyurun dostlar haberiniz olsun..

Bu hayat güneşi hiç batmayacak kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak buna yemin ettik hep böyle kalacak bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak sizleri de bekleriz bu mutlu günümüze.

Bu mutlu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyacağız.

Düğün (Nisan) törenlerinde sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyarlar.

Düğün törenimize teşrifleriniz bizleri onurlandıracaktır

Fısılda bana sevgini sende buldun dengini kabul oldu dileğin mesut olalım meleğim.

Gönülden birbirimizi seviyoruz kalbimiz bir buna inanıyoruz bekarlığa veda edip işte bugün evleniyoruz düğünümüze sizleri de bekliyoruz.

Kader tanıştırdı bizi, çok seviyoruz birbirimizi, dağlar girse aramıza ayıramaz ikimizi, bekliyoruz sizleri, unutmayın bizleri, bu mutlu günümüze, bekliyoruz hepinizi.

Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Mutlu beraberliğimizin başlangıcında Sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyarız

Mutluluk geledursun dostlara haber olsun düğünümüz var bugün bizi sevenler buyursun

Mutluluklar paylaşılmalı, görüşünü benimsemiş, dostlarımızı düğünümüzde, yanımızda görmekten, mutluluk duyacağız.

Senin yanında güzellik çok yalan yok, sevilmek var sevmemek yok, aşk var sevgi var seninle bu gece nikahımız var, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım geleni başımızın üstünde gelmeyeni gönlümüzde tutalım.

Sıkıcı sarıldık birbirimize kimse vaz geçiremez bizi sevgimiz delice evlilik var önümüzdeki günlerde sizleri de aramızda görmek dileğiyle.

Sonbahar rüzgarları geçmesin hayatımızdan, ilkbahar aylarında kalsın kalbimiz olmasın birbirimize yalan, seviyorum seni Allah’ım şahit buna inan, bir davetiyemde senin için geldi güzel insan