Elveda Mesajları

Elveda Mesajları

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini, gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri. Elveda diyen unutur gider günleri, ağlayan ise elvedayla kalır başbaşa anlatır derdini. Sen bana elveda dedin, gül hayata şimdi, ağlayacaksın sonunda!

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın. Seni ben dilde değil yürekte sevdim senin için ben ölüme not bıraktım. Anla beni ne olur, notum sadece sana elveda.

Ay ve yıldız birbirine küsse de benim kalbim sana asla küsmeyecek. Güneş dünyaya elveda diyemez bir yerde mutlaka doğar, güneş dünya istese de istemese de. İşte benimde kalbim hep yanında olacak sen istesen de istemesen de, elveda desen bile seninleyim bunu unutma.

Ezdin kalbimi tek lafınla, elveda oldu bu aşkın sonuda.

Gittiğinde anılarım gelecek aklına ağlayacaksın, belki pişman olacaksın belki olmayacaksın ama anılardan kurtulamayacaksın. Şimdi sana elveda dönme bir daha bana!

Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle. Ne olur beni anla, yaşanan güzel günlerin hatırına, şansını fazla zorlama, elveda.

Nefesim değil nefretimsin.

Ölümü tattırmak istiyorsan bana, elveda demen yeter, sensizlik zaten ölüm olacak. Son lafın elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!

Sana sözler yazdım, sana anlattım hayatı. Sen hep başka dünyadaydın, sadece elvedalara aldandın. Şimdi kendinide kanıtladın insafsız, sanada elveda.

Sen artık ne aklımdasın ne de umrumda.

Seni bulmuşken gidiyorum şimdi, seni sevmişken kaçıyorum şimdi, senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı, elveda sevgilim elveda sana.

Ve ne zaman uyumaya çalışsam, dışarıdaki çocukların kahkahaları gibi uyandırıyor o sessizce söyleyip gittiğin elveda. Uykularımı da alıp götürdün ya, ölsem unutmam seni.

Yarınsız bir sözüm, gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu. Senin için sadece biriymişim, senin için ayrı bir dünyaymışım, anladım bunu elveda.

Yokluğuna alışmak zor olsa da avutacağım kalbimi, o da anlayacak sonunda. Gerçekleri saklıyorum kendimden, biliyorum haklıyım. Sen gittin terk etmeden sadece elvedayla bıraktın anılarımızı, çok erken.