İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajları

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Arım balım peteğim, gülüm dalım çiçeğim, karizmatik erkeğim, iyi geceler.

Aşkım, rüyamda seni göreyim diyeceğim ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana. Kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şevkat, kar beyaz tüylerinde kokun ve gagasında iyi geceler öpücüğü. Ona iyi bak.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler.

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Herseye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım….

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitanem, tatlı uykular.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu, sen yanımda yoksan…

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler herşeyim!

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse, sende benim hasretimsim aşkım, iyi uykular tatlı rüyalar.

Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allah’a emanet olun, hayırlı geceler.

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse, aldırma çevir gözlerini gökyüzüne. Sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular, tatlı rüyalar.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bitanem. İyi geceler. Seni seviyorum.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu. Bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin, tatlı rüyalar meleğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum, Allah rahatlık versin.

Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi. Uyumadan önce şunları söyleyeyim sana aşkım; keşke sabaha kadar uykusuz kalsam da sana bakabilsem. Keşke benim üzerimde yorgan olmasa, donsam da senin yanında uyuyabilsem. Keşke gözlerimi kapattığımda ellerim yanımdaki yastığa dokunduğunda o yastığı boş bulmasam. Yine yalnız bir rüyaya dalıyorum. Sensizim iyi geceler! Bütün bunları yaşayabilmek için mutlu yarınlara kadar yalnız uyuyacağım sevgilim…

İyi geceler aşkım. Ne kadar da sıcak ellerini elllerimde, yüzümde hissedemesemde yastığın verdigi rahatlığı senin kucağın, yorganın ısıtmasına sen sarılıyormuşsun gibi farzedeceğim. Sen uyurken ben hep seni düşünücem. İyi uyu aşkım. Geceler korkutmasın seni.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın. Rüyaların, mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler!

Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

Meyaba ben deldim. Hemen tizma bişiy diyip, daten moyalim boduk, Timse bana mesaj atmıo. Hey nese ben vayya ben tana iyi cecele dicektim. Takın uyuyken üttünü atma, ataysan atta oluysun tamam mı?

Müjde… Bu gece günahlarda 100’e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… Not: Kul hakkı kampanya dışıdır… İyi geceler…

Rabbim (c.c.) selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemizin üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler bizi korusun. Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum, herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum, uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum, onlar uykuya ben sana doyamıyorum bitanem, iyi geceler.

Sayın rüya tur yolcuları, rüyalar alemine gitmekte olan aracımız kalkmak üzeredir. Lütfen yataklarınıza giriniz.

Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin, iyi geceler meleğim.

Sen derin uykularda, binbir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et, biraz gül, biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar. Evliliğe giden yolumuzda bir günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım, senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek. Rüyalarıma bekliyorum.

Yıldızlar ışıl ışıl göz kırpıyorlar adeta aşkıma. Şahitlik ediyorlar sensiz geçen gecelerime ve sıkıntılarıma. Neyse ki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar söylüyorlar bana. Yaşanmış en büyük aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ki, hadi yat artık.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır, yarın ki güneş senin için bitanem, iyi geceler.