İyi Geceler Sözleri

İyi Geceler Sözleri

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahsetsin biriciğim.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Aşk sarhoş gezmektir, ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır, buğulu camlara. Bu mesajla aşkımı gönderiyorum sana. İyi geceler aşkıma.

Aşkın satılığa çıktığı, dostluğun bozuk para gibi harcandığı bu güzel dünyada, değerini paha biçemediğim insanlara iyi geceler.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin. İyi geceler güzel gözlüm.

Benim olan her şeyden daha değerli, dünyada eşi benzeri olmayan tek varlığım, meleğim. İyi geceler.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma, sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni çok seviyorum aşkım, iyi geceler sana.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda. Bir hüzünle uyuyup, bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru. Konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk meleğim.

Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında, ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum, seni canıma koydum. İyi uykular

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Bu gece yağan yağmura yazdım, sana olan duygularımı. Seni ne çok sevdiğimi anlatsın, sel olup aksın üstüne diye. İyi geceler bir tanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun. Rüzgar haykırsın, sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini ve seni ne kadar çok sevdiğimi.

Çağrılarım öpücük olup yanağına konsun. Mesajlarım kalbine kazınıp duygularım olsun. İyi geceler diledim sevgilim haberin olsun.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini, zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez. İyi geceler tatlı rüyalar. Allah rahatlık versin.

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin. Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana, yine sen geldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin. Bende öpüyorum canım seni, iyi geceler sana da.

En güzel geceleri seninle kapatıp, her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel her şeyim. Sana iyi geceler diliyorum bir tanem.

En güzel gecelerin, en güzel rüyalarını gör bir tanem, tatlı uykular.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu, sen yanımda yoksan.

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne. Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle. Düşüncelerimdeki tek güzele, iyi geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme. İyi geceler canıma.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim.

Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol, iyi geceler aşkım.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda, aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında, beni aklından geçirmeyi unutma. İyi uykular.

Geceye inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım.

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse, sende benim hasretimsin aşkım, iyi uykular tatlı rüyalar.

Gözlerimi kapattığımda görmek istediğim rüya sensin; tıpkı gözlerimi açtığımda görmek istediğim sen gibi aşkım. İyi uykular.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma. Çevir gözlerini gökyüzüne, sana gülümseyen gözlerimi göreceksin. Aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Hayatımdaki en değerli varlık, canımın ta içi, bir tanecik sevgilim benim, yarın görüşmek dileğiyle, iyi geceler.

Hep aklımdasın, öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek, görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Her aya bakışında beni hatırla, gözlerin yıldızlara takılırsa seni düşündüğümü sakın unutma, unutma bir yaprak düşerse avuçlarına, ellerimdir sakın bırakma.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum bir tanem.

Her gecenin karanlığında dualarımla düşünüyorum seni bir tanem, dualarım yalnızca sana iyi geceler bir tanem.

Her şeyin bir zamanı var. Yaşamında, sevmenin de, ölmenin de ama şimdi uyku zamanı. İyi geceler sevgilim.

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş. Sende beni düşün uyumadan önce. İyi rüyalar aşkım. Rüyalarda buluşmak dileğiyle.

İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle.

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği.

İyi geceler her şeyim. Kalbimde tüten çiçeğim. İstesem de unutamayıp ömür boyu seveceğim.

İyi geceler küçük cadım, tatlı rüyalar, seni çok seviyorum bir tanem, rüyanda beni görmen dileğiyle.

İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi.  Ben sana ay kadar yakın olacağım, ışığımla aydınlan ve rahat uyu, hayal gözlüm.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun, iyi geceler.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun, iyi geceler.

Karanlık geçeni aydınlatsın, kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının kahramanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

70 kayıttan 1 ile 51 arası kayıt gösteriliyor.