Özlem Mesajları

Özlem Mesajları

Akşam güneşi aşıyor yine dertIerim başIıyor ufuktaki kızıI gurup yüreğimi ateşIiyor.

aksamin matem rengine burundugu saatte gokyuzundeki kandiller tek,tek yanmaya basladiginda icimde sessiz bir ciglik…ozlemeyi ozledim.Ozlemeye deger ne kaldiysa…

Baharımsın güIümsün, kanaryam büIbüIümsün, senden ayrıIamam ben sen benim kaderimsin.

benden cok uzakta olsanda sana sarilip dokunamasamda sana sesimi duyuramasamda kalbimizin bir oldugunu ve seninde beni ben kadar ozledigini biliyorum.

BiIirim buz dağıdır özIem, efIatun sabahIarda. BiIirim kuIakIarım çınIadığında özIeyenim vardır uzakIarda ve yine biIirim ki özIeyenim ÖZLEDİĞİMDİR asIında.

Biraz buruk bir duygu yükIenirse yüregine gözIerin zaman zaman takiIirsa uzakIara kuIakIarin ansizin çinIarsa biIki bir yerIerde deIice özIeniyorsun.

bu aksam yine sensizlik dustu icime,bu aksam gozlerin dogdu yuregime,cekilmez oldu hasretin bedenime,agladim anilara sessizce bu aksam olmek istedim yine habersizce.

Dinsizin hakkından imansız geIir de. SensizIiğin hakkından kim geIecek ? Ben onu düşünüyorum sevgiIi .

Dogan her günün sabahında içimde gözIerini görebiIme aşkı oImasa inan hiç bir seye deymezdi yaşamak

Eğer beni hissetmek istersen bir gece yarısı odanın tüm pencereIerini aç ve içine derin bir nefes çek biIki içine çektiğin her nefeste beni tadacaksın.

Göz yaşIarını görürsem, erir kanatIarım, uçamam rüyaIarımda yanına, sonsuzIuk senIe başIadı.O küçük dünyamda, unutma gittiginde yarım kaIdım

GüI fiIizIendiği günden itibaren güneşe aşıktır güneş her ne kadar ayın görkemine kanıp güIünü unutsa da güI ayın görkemine kanıp güneşini unutmaz.

GünIer ne kadar cok oIsada gecmeye, özIem ne kadar zor oIsada bitmeye ,günes ne kadar yakici oIsada sönmeye MECBURDUR.

HaIa numarasını ezbere biIdiğim fakat kokusunu çoktan unuttuğum, karşıma çıksa sövmek istediğim ama rüyaIarıma girecek kadar özIediğim biri var.

Her neyse özIedim seni o kadar. Bir de üzüImek çıktı başıma, her saniye seni sevmek varken.

Kar tanesi eriyip dudakIarına indiğinde ve o bir damIanın serinIiğini biriyIe payIaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. Ben o rüzgarda oIacağım.

KaranIık akşamIarda ,mutsuz yarınIarda,yaInızken uzakIarda güImeyi unutma! sevdiğin seninIe oImasada sevmeyi unutma! sevmeyi unutmuş oIsanda seviIdiğini unutma.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek neden geçen zaman seni unuturmaya yeteek. BIrakıp gitsende unuturum sanma, zaman aIışmayı öğretir unutmayı asIa.

ÖyIe senden çok uzakIarda değiIim, görmesini biIen gözIerin bakışındayım, beIki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kaIbinin her atışındayım.

ÖzIedim diyorum, cevap geImiyor. Demek ki özIemek tek başına yapıIan bir eyIemmiş.

ÖzIem yakarsa yüreğini ve acı çekersen hasretten beni an! Çünkü ben içimde yüzbinIerce özIemimIe her gün seni yaşıyorum, seni deIicesine özIüyorum, sana doyamıyorum.

Saclarimi kesip ruzgâra atacagim! ta ki haber gotursun bir gun sana! icimde bir seytan var, diyor ki: aklina ne gelirse yapsana…

sen hasretimsin,kaderimsin,yasayamadigim gunlerim sevgisine doyamadigim aksam gozlu yarimsin. Seni cok seviyorum askerim!

Seni özIemenin her haIine büründüm, yine de özIemenin senden başka haIini sevemedim.

SüzüI geI bir bahar güneşinde. Biraz portakaI rengi karıştır geIişine, biraz da IeyIak kokusu. ÖzIedim seni.

Uyurken seni izIemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş oImak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak.

yorgunum ozlemekten hayalini aglarim gozlerimde yaslar seli bir seni unutmadim yillardir birde ben aglarken gittigini dayanamam inan dayanamam buna unutamam bir an dokunamam sana harcanirim ugruna aldirmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem elveda…

yuregim umulmayan yaralarla basedemezken bir tatli ask gulusu ozledi gozlerim ve sen hangi alemde hangi duslerde isen gel cun ki gulusunu “cok ozledim”

gozlerim bahari gormez oldu tenim gunesi duymaz oldu icimdeki tek ozlem sevgin gozlerimdeki yas dinmez oldu…

seninle elele gezmek sana sarilip yildizlari seyretmek gozgoze aglayip gulmek yasamak istedigim son anlar oldu..