Seni Seviyorum

Seni Seviyorum

Ağırdır sevmelerin her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Her şey olur da bir tek kalbim sensiz olamaz.

Aklım seni düşünüyor. Gözlerim seni arıyor. Kalbim senin için çarpıyor. Yahu bu organlar benim değil mi? Neden hep sana çalışıyor?!

Alınması en güzel şeyi; sevgini alıyor, verilmesi en güzel şeyi; sevgimi veriyorum. Ve söylenmesi en güzel şeyi söylüyorum: Seni seviyorum...

Arkaya Bakıp Giden Zamana Gülüyorum hep Anıları Seninle Yaşamak istiyorum Sadece Sen Ol yanımda Hayat ozaman Çekilir Ozaman ben Olurum hayatta Seviyorum Seni.

Aşkın bir zehir olsun içimde sarsın beni, alsın kendine. Senden başkası değmesin eli elime. Senin için ölürüm düşünmem bile! Seviyorum seni gülpembe..

Aşksız kalan dünyamı yeniden alevlendirdin gülüşünle, sıcak ellerinle hayat verdin bedenime, gözlerin vurdu beni aklımı aldın ummadığım anda. Şimdi sana bağımlıyım. Seviyorum seni beni de artık anla!

Belki bugün belki yarın ümidiyle bekledim seni ve sen geldin şimdi kalbim atıyor seninle, şimdi yüzüm gülüyor seninle bebeğim..

Ben eskiden aşkı bilmezdim, hep böyle gider sanırdım hayatı, umursamaz, takmaz, kendi için yaşayan, serkeş, ama öyle bir zamanda yaşıyorum ki şimdi, bana inanın her anım saniyem gecem gündüzüm, daha göremediğim bilemediğim ilerim bile onunla dolu. Hiç korkmayan ben şimdi çok korkuyorum, ya onsuz kalırsam bir gün diye.

Ben seni, canımdan daha çok seviyorum, hayatımın anlamı, canım cananım, gamzelim benim, mis kokulu yârim benim, sen benim için yaşamın anlamı aşkın tam kendisi, gönlümün sultanı, değiştirilemeyen, yedeği olmayan, ve beni ipsiz tek bağlayabilensin beter böceğim.

Bensiz gitme sakın uzaklara sensizliğe dayanamam asla unutma! Seni her anımda yaşamak isterken uzağımda kalırsan dayanamam ağlarsam yüreğim ağlar ağlarsam hayat ağlar dünyamda seviyorum seni unutma bunu asla..

Bir damla gözyaşı değil, yağmurları yüklerim bedenime. Sevinçleri değil, mutluluk aşısını vururum senin için kendime. Senin için hayatın acısını alır mutluluğa çevirir, senin için yaparım bunları. Seviyorum seni.

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem.

Bir Rüzgar Gibis hayat Bazen Durgun Bazen Olabildiğince Hızlı hayat benim için Sensin Rüzgarı ise Sevgin, Bazen Hızlı Bazen Durgun Herşeye rağmen Sevgi Dolusun Seviyorum Seni Bebeğim Benim Olurmusun?

Bugün ağlamayı düşünüyorsan sakın yapma çünkü bir yerde senin bir gülüşün için yaşayan biri var.

Bugün içimde Bir mutluluk Var Gözlerim renkli Bakıyor Hayata, Ve Hayat benim için Başlıyor Bugün ve Her gün Seninle Başlayacağım hayata Seni Seviyorum Birtanem..

Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın. Ve zaten genellikle o daha az sever seni, senin onu sevdiğinden..

Dağlar kadar büyük sana aşkım, ırmaklar kadar temiz sana olan duygularım, gözlerin gibi parlak seni için düşündüğüm umutlarım, seni seviyorum bitanem benim.

Dünya hep karanlık olsa bile beni aydınlatacak tek şey senin o güzel gözlerin olacak. Sevgilim!

Gitmek unutmak değildir bunu sen çok iyi biliyorsun. Aklımda gözlerin varken sen buna gitmek mi diyorsun.

Gözlerinin deryasına kapıldım, gidiyorum gözüm kapalı. Sözlerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülüşüne vuruldum umurumda değil hayat sen varken yanımda. Sevgilim benim seviyorum seni.

Güç erkeğe, güzellik kadına verilir. Ama her şeyi yenen güç yalnız güzele yenilir. Seni seviyorum! Aşkların aşkı bitanem.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

Günahlarını ben alayım, sevaplarım senin olsun. Acıları ben çekeyim, sefayı sen çek. Dertleri bana yükle, sen sadece bana gülümse. Aşkım seni çok seviyorum.

Hayat bir yarış benim için zorlu ve acımasız, seninleyken unutuyorum bütün hayat telaşını. Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat, seninle bir bütün olduğumu anlıyorum kimsenin bozamayacağı bir bütünüz aşkım, seni seviyorum..

Hayatıma giren en güzel varlıksın hep öyle kalacaksın seni seviyorum biriciğim.

Her gün seni düşünmek ve yokluğunu fark etmek nasıl acı veriyor bana bilir misin? Bir gün sende sever misin?

Her gün senin için ağlıyorum, senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum aşk dolu sözlerimi, seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum. Seni çok seviyorum.

İçimdeki sevgiyi anlatsam sana ne günler alır ne de aylar alır içimdeki sen kelimesini, seni ben bir an değil her an düşünüyorum seni çok seviyorum.

ihtiyacım yok başka hayata Seni Sevdim sadece hayatımda, bir senin için başladım yürümeye bu hayatta bir senin için düşerim kara toprağa seni seviyorum bu can sana fedaa

Kırık Bir Hayatın Sakat Kalmış Bir Oyuncusuyum, Kalbim Kırıldı Sakat Kaldım Aşk Acısını Çektim Ağladım, Seni Bulmuşum Hayatta Susarmıyım Sanıyorsun? Sana Sevgim Delice Susturamaz Beni Kimse Seviyorum Seni öLümüne…

Kırıyorsa sözlerim susarım, bir daha konuşmam. Rahatsız ediyorsa varlığım, ölürüm karşına çıkmam. Rahatsız eden sevgim ise üzgünüm ona engel olamam. Çünkü Seni çok seviyorum!

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Mesafeler olsa da aramızda bu kalp atmaz senden başkasına. Sakın korkma bebeğim, ben senin için bu dünyada varım beyaz meleğim, seviyorum seni.

Ne garip değil mi? Bir gün hepimiz birimizin eski sevgilisiyle evleneceğiz.

Ne kara kışlar aşkımızı bitirecek kadar soğuk olacak ne de yazlar aşkımızı eritecek kadar bunaltıcı olacak. Sakın unutma ben seninle dört mevsim değil bir ömür boyu varım. Seviyorum seni aşkım!

O kadar uzakta değilsin bana, sadece ellerimiz uzak kaldı. Gurbetin ortasında, sen ne olursa olsun benimsin. Benim gelinimsin bebeğim, seviyorum seni helalim..

Saatler geçsede Acımasız, Seni unutturmuyor bana hiç bir dakika, odamda yalnılığımı paylaşıyorum kalbimle, kalbim anlatıyor seni ben dinliyorum sevgiyi, Odamda Sessizliğin Müziği Kalbimde Sen Gözyaşlarımda resmin, Seviyorum Seni..

Sana nasıl seviyorum dediğim merak ediyorsan çok sevdiğin uğrunda öleceğin birine seni seviyorum de.

Sana sevgim ebedi bebeğim seni çok seviyorum içimdeki dünyada senin için bir hayat kurdum ve sensiz olduğumda ben orda yaşıyorum sensizliğimi kurduğum dünya ile geçiştiriyorum.

Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın… Seviyorum seni aşkım..

Sen benim meleğimsin, senin için besteledim hayatımızın şarkısını. Seninle bir ömür boyu giderim korkmam asla, sana güveniyorum bu hayat senin bunu unutma. Sen benimsin seviyorum seni sonsuza dek, kimse giremez aşkımızın arasına.

Sen en mükemmel sevgiyi hak edecek kadar güzel fakat herkesin seni sevmeyi hak etmeyeceği kadar özelsin.

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Sen Yıldızlar gibi parlak Ol geleceğimde Sen Ay Gibi Yıldızlara Eşlik Et her gününde, Sen benim Ayım Yıldızım oL Sen Sadece benim Dünyama Güneş Gibi Doğ Aşkım Seviyorum Seni.

Seni canımdan çok seviyorum, seni hayatla paylaşamayacak kadar kıskanıyorum. Seni helalim, geleceğim olduğun için saklıyorum kendime. İçimde yaşıyorum, seni seviyorum bebeğim..

Seni giderek daha çok seviyorum demişti.. Demek ki o yüzden gitti.

Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatsam da kelimeler yetersiz kalır her güzelliğin sonunda, seni anlatamaz hiç bir güzellik seni anlatamaz kalbime ve ben seni yaşıyorum hayalinle seviyorum seni biriciğim..

Seni sen olduğun için değil, seni bende bulduğum için seni seviyorum.

Seni severken ağlamayı sevdim, senin yanında gülmeyi sevdim. Seninleyken ben seni özledim. Seni seviyorum derken titreyen yüreğimi, o halimi sevdim bebeğim, seni çok seviyorum.

Seni seviyorum cümlesinin seni öldü cümlemizin başı sağ olsun.

Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken ise ben hiç seni seviyorum demedim..

78 kayıttan 1 ile 51 arası kayıt gösteriliyor.