Sevenler İçin

Sevenler İçin

Acısıyla tatlısıyla seni yaşıyorum ufacık hayatımda seni seviyorum senden vazgeçemiyorum bebeğim…

Ağlayacaksam yanımda ol isterim güleceksem yanımda ol isterim her zaman yanımda olmanı istiyorum aslında sadece benim ol sadece adım kalbinde yazsın seviyorum seni prensesim.

Artık yaşamak istiyorum nefes almak istiyorum haydi tut elimden çek beni hayata haydi tut kalbimi yaz kalbine bekliyorum ve inan seni çok seviyorum.

Aşık oldum sana deli oluyor kalbim sen yanımda olmayınca, seninle mutlu oluyorum kalbim seninle atıyor sevgi üretiyorum yanında sana sunuyorum aşkım.

Aşk iki kişiyle çıkılan köprü merdivendir gecenin şahitliğinde yan yana durup izlemektir

Ben kural tanımam aşkta, seviyorsam ölümüne giderim. Ben kural tanımıyorum kalbimde, sevdim seni adını yazdım kalbime, kimse silecek kadar cesur olamaz, kimseyi de kalbime yaklaştıracak kadar aciz olmam. Bu kalp bir senin, sende atar bebeğim…

Ben seni tanıyıp sevmişim başka aşkı neyleyim? Ben senin için yeniden ayaklarımın üstünde durmuşum, senden başkasını sever miyim bitanem?

Benim sevgim ikimizin boyunu geçecek kadar büyük aşkım.

Bin hayatı bir nefeste birleştiren sevgilim biz hayat olmalıyız seninle tek bir kokuda birleşip yaşam olmalıyız ömür boyunca…

Bütün hayatın güzelliklerini sana senide kalbime yazıyorum bunu unutma.

Çok tatlı bakıyorsun bana alamıyorum gözlerimi senden alamıyorum kalbimi sevginden seni seviyorum bebeğim sen benim tiryakimsin.

Durmaz kalbim atar, delice seni seviyor bu gönül susturamaz kimse, seviyorum seni benden alamaz, ölümden başka kimse…

Gereksiz sevgileri görmek istemiyorum hayatımda, doğru zamanda doğru insanı istiyorum hayatımda oda sensin bunu unutma seviyorum seni her durumda.

Hani gece olunca susar ya sokaklar hani elektrikler gidince sessizlik başlar yaşadığın yerde işte bende seni öyle seviyorum kendi dünyamın içinde sus pus seviyorum gizliyorum sevgimi…

Hatalı hatasız yaşıyoruz aşkımızı delice sevenler anlar halimi duramıyorum yerimde seviyorum seni düşünüyorum seni her gece…

İlk defa sevgiyi yaşıyor kalbim ilk defa sevenler dünyasında yürüyorum seninle ben bu dünyayı çok sevdim sakin bırakma beni sevenlerin dünyasında umutlarımla çiziyorum güzel yüzünü, adını kalbime yazdım sevenler kıskansın bizi ben senin için geldim bu dünyaya.

Kalbimi söksen de ismini silemezsin üstünden seni yazdım kimse silemez yerinden seviyorum seni kimse susturamaz adını kalbimden değil dilimden de alamaz.

Ne zor bir yaşantım oldu nede çok kolay yaşadım bu hayatta, ne bu kadar sevdim birini ne de ağladım onun için bunlar şimdi sadece senin için ölüyor birtanem seviyorum seni.

Olumsuz düşünceleri sildim artık beynimden seninle ilgili düşünceler kuruyorum kalbimden seviyorum seni en derinden duygularımla besliyorum adını kalbimde sevgilim.

Sana yazmak istediklerimin yalnızca %1’ ini yazıyorum buraya gerçekten seni seviyorum birtanem seni sevdiğimi ne kadar yazsam da sığmaz buralara…

Sen benim zor sevdamsın sen benim gerçek olan dünyamsın sen benim biricik aşkımsın, seninle dünyam dönecek bundan sonra seninle nefes alacağım seninle seveceğim hayatı aşkım.

Sevenler her zaman dert çekecekse bırak derdim sen ol razıyım sevenler çeker bu derdi senin için çekerim dünyanın kahrını bitanem.

Sevenler mutlu olsun istiyorum hep çünkü bende seviyorum sevenler ağlamasın istiyorum ama ben hep ağlıyorum ve seni seviyorum…

Severken seni böyle delice durduramıyorum kalbim atıyor gerektiğinden fazla senin düşününce benimkisi aşk değil delice bir sevgi canım benim.

Terk edilmeyen bir duygusun içimde eskimeyen sevgisin kalbimde sen benimsin her halinle seviyorum seni delice.

Tiryaki olmuş bu kalp sana senden başkası susturamaz içimdeki asi aşkı ne olur anla! Sevenler görüyor halimi sende gör seviyorum seni.

Tüm sözlerimi sevenler için yazdım tüm şarkılarımı senin için yazdım ve tüm şiirlerimi sadece senin için yazacağım senin için her şeyi yapacağım aşkım…

Yıldızları izliyorum her gece, senin gibi parlak yıldızlarda büyülüyor beni gecenin sesinde, sana şarkılar besteliyorum yıldızlara bakarak, seni seviyorum yıldız gözlüm benim.