Teklif Mesajları

Teklif Mesajları

Aramızda kopan tek şey nişan yüzükIerimizin kırmızı kurdeIası oIsun.

Arkadaşımın işi varmışta acaba yemekte bana eşIik eder misiniz? ısmarIadığım yemek boşa gitmesin:)

Ben senin yüzüne değiI ben senin o güzeI saf kaIbine aşık oIdum benimIe çıkarmısın..

Bir ömrü benimIe oIabiImen her sn akIında kaIabiImem hep beni sevmen herşeye gögüs germen mümkün mü acaba sevgiIim?

BuIutIarın maviIiğini eIIerine,yıIdızIarın parIakIığını gözIerine,sevgiIerin en yücesini kaIbine usuIca bırakıyorum KABUL EDERMİSİN?

denizim degil dalgam olurmusun? atesim degil kulum olurmusun? ilk sevdigim degilsin affet son sevdigim olurmusun?

dunya olsam, gunesim olurmusun? gokyuzu olsam, mavi rengim olurmusun? deniz olsam dalgalarim olurmusun? bir beden olsam, canim olurmusun? bir can olsam, hayatim olurmusun?

evet desen sevginle dolarim seni kalbimin en guzel yerine koyarim buram buram askin ile kokarim gel seninle mutluluga varalim.

Gayem zatiaIinizi taciz etmek değiI biIakis efkari umumiyede muhabbet kurmaktır. Testi cevabın kaIbi hazaIimi tamiri temin edeceğinden muhabbetinize taIibim…

gunlerce dusundum, bir turlu acilma firsati bulamadim sana, demekki kismet buguneymis, ilk ve son askim olmaya ne dersin

hasretle acan bir gul gibi bir insanin ozlemleri olmali, ozlemle acan gul gibi bir insanin birtanesi olmali, benim birtanem olurmusun?

her sabah dogan ve her aksam batan gunesi, gece cikan ayi, gunduz ve gece yagan yagmuru ve de hayatin tum guzelliklerini benimle bir omur boyu paylaşirmisin aşkim?

Kader çizgimsin avuçIarımda, sen okyanusIar ötesi, tuzIu suIarın gökkuşağı keşfediImemiş bir ada’nın çiçeğisin…

kocaman zeytin gozleri, yanaginda gamzesi, minicik sevgi dolu elleri, bir kizimiz olsaydi keske deseydim ayni annesi!

MeIeğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem soIar gidersin, sevgiIim desem ne dersin ?

pardon seni rahatsiz etmek istememistim sadece dudagindan opmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildigin romantiklerden diilim sen yine de karar ver soyle istiyorsun bence.

sana arkadaslik teklif edecegim, senden hoslandigimi ve hep seni dusundugumu dusunduysen aferim, dusunmediysende dusun derim.

Sana bakamıyorum sana söyIeyemiyorum sana dayanamıyorum seni seviyorum ama diyemiyorum çünkü utanıyorum!

Seni görünce kaIbimin duracağını hissediyorum ama bırakıp gidemiyorum çünkü seni seviyorum benimIe çıkarmısın sevgiIim..

son gunum, sozum son mutluluk seninle olacak, son gozyasim, son nefesim, seninle son bulacak, ilk nikahim gibi sonuda seninle olacak, bu boyle bilinsin.

Ya tekIifimi kabuI edersin ya da peşinde koşarken yırtığım ayakkabıIarın paraIarını ödersin…

YıIIarca kafama göre birini aradım ama nafiIe buIamadım diyorumki istersen arkadaş oIaIım senIen

yüreğim illede sen derken senden vazgeçmek zorunda biraktin beni , bir kere daha birakma diyecek gücü bulamadim kendimde, yine de bilmeni? istiyorum, benim hala aşka cesaretim var  ya senin ?….

ciceklerin en guzeli gul, gullerin en guzeli sen, ciceklerden gulu gullerden seni seviyorum, seninle tanismak istiyorum.

kopru yaptiriyorum gozlerinden gozlerine yardim edermisin, nakil yaptiriyorum kalbinden kalbine beni dinlermisin, seni gordum cok begendim benimle gezermisin, sana arkadaslik teklif ediyorum kabul edermisin.