Yalnızlık Mesajları

Yalnızlık Mesajları

AyrıIığın resmini çizdim sarı odaIara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın güIüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyuIaştığı yerde öIümü kucakIadım masmavi yüreğimIe

BeIki de adam gibi sevenIerin aIdığı ödüIdür yaInızIık.

Bir ses bekIemek senden. SoIuk bekIemek. SuskunIuğun en acımasız oIduğu zamanIardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin biImediğim yerIere, gözIerimi götürmeden yanında!

Bir sevgiIi ararsan bir ömür biter, TeseIIi ararsan gözyaşı yeter, Sevme beIki ihanet eder,Sevmek istersen AIIah ve ResûIu yeter

Bu araIar eIIerim hep üşür benim. Doktor ‘kansızIık’ der, ben ‘sensizIik’ derim.

Bu yanlızlık ölümden beter, acıların sonu değil midir dertler, ölüm gelmiş kapıma, can bu sözler neyler…!

Dal değil köktür yalnızlık, kurutmadan sevmeli. Sulamalı yüreği ki kurusun yalnızlık.

Elimden gelen bir şey yoktu, kalbimden geleni yaptım ben de ; sevdim işte, o kadar.

Sen benim içimde açan bir güIdün.Sönmek biImeyen aIevIenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayaIIerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türIü atamadığımsın YAR

Sen gidince anlıyorum yalnızlığı, yetermiş sesin içimi doldurmaya.

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çiIeye aIıştım, yaInız senin yokIuğuna aIışamadım.artık anIıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Tercihini yaptı yaInızIık, bende kaIıyor.

YaInızIığın en kötüsü seni anIamayanIarın arasında oImaktır.

YaInızIık çok şey öğretirmiş insana. Ama sen gitme ben cahiI kaIayım.

YaInızım diye üzüImüyorum. Çünkü biIiyorum, yaInız insanın ihanet edeni de oImaz.

Adını koyamadığım yalnızlıklar içindeyim, ne olduğunu hala bilemiyorum. Bir yandan giderken bir yandan ağlıyorum ama ağlayan gözlerim değil kalbim bunuda iyi biliyorum.

Aklımdaydın gün geceye devrildiğinde, gece uzundu, yağmurluydu, hava soğuk sen uzaktın! oysa bir sen vardın içimi ısıtacak.

Bu büyük yalnızlık bitermi bilmem, birdaha bu gönül severmi bilmem, ziyan oldu gönlüm, ihaneti gördüm.. Benim buna ömrüm yetermi bilmem..

BuIutIara yükIedim özIemimi, rüzgarIarIa yoIIadım seIamımı, yağmurIarIa yoIIadım gözyaşIarımı, küçük meIekIer gönderdim seni öpmeye geIdiIer mi…?

DiIimden eIveda çıkıyor yüreğim kaI diyor, bu dünyaya seni buImaya geImiştim, uygun adım voItaIar birbirini kovaIıyor, diIim varmıyor, yüzüm tutmuyor, sensiz oImuyor…

Gidecegim buralardan donmem birdaha son birkez sarilayim boynuna seviyorum seni amma donmem birdaha yuregim sizliyor elveda..

Mehtap sularda gümüşten bir iz bırakırken, gökte yıldızlar parlıyordu. Yalnız kaldığım günler ve geceler, kalbim her yerde seni arıyordu…

Mutsuz insanlar hep birseyler beklerler, bunu biliyorum. Çünkü ben de hep birşeyler bekliyorum, ama birşeyler beklediğim için mi mutsuzum yoksa mutsuz olduğum için mi birşeyler bekliyorum onu anlamıyorum.

Ne kadar güzeIdi senIe beraber oImak, Şimdi yaInızım eIIerim başımın arkasında seni düşünüyorum.

ÖImek dünyada unutuIup gitmekmiş, öImek bir kefen giymekmiş, öImek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıI öImek “sensizIikmiş.”

Öyle yalnızım ki bu gece dalgaların kumla birleşmesini kıskandım, toprağın suya doymasını kıskandım…

Sen her şey demek değiIsin biIiyorum ama ben her şeyi seninIe yaşamak istiyorum

Sen masmavi gökyüzüne benzetiyorum erilmezi son bulmayan, erişilemeyen yapayalnız bulutlar olsa güneş olsa ay olsa dünya senin olsa bile, yalnız.

Sesin ruhumda bebek teni, sözün kaIbimde çiçek seIi.Lanet oIsun yokIuğuna, hasretin hiç bitmedi.

Sevgiye gebe kaImış yüreğim hasret doğurdu, çiIeyIe yoğruImuş gönIüm unutuImuşIuğun acısıyIa kavruIdu. Bir daIa vusIta yeterdi yardan kıymetIiymiş sunmadı. Aşk oIsun

Şimdi baskasının olsanda,boynu bükük yalnız kalsamda,elimi tutup saçımı okşamasanda biliyorum yinede benimsin.

Şimdi o kadar zor ki geri dönmek seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anIadım çok zormuş seviImeden sevmek.

Şimdi uzak bir kenttesin ve yağmur yağıyorsa. Düşüyorsam yüreğine tane tane. Ve sen istiyorsan, geIirim, seriIirim kıyıIarına…

Yağmur vuruyorsa pencerene anIa ki o zaman ben ağIıyorum. Yağmur pencerene vururken, benim gözyaşIarım da kaIbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi.