Yalnızlık Sözleri

Yalnızlık Sözleri

Bana geri ver ıslanmamış gülen gözlerimi… Bana geri ver kararmamış güzel günlerimi bana geri ver tükenmemiş büyük sevgileri bana geri ver hepsini geri ver!

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerde ılık bir yaz gecesi katran karası yüzün kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin.

Beyazlar içinde seni beklerken bu ayrılık niye? Siyahın matemine bürünmüş bu duygular niye? Ayrılık için çırpınışlar niye? Her sevmek ayrılık mı demek?

Bir günü nasıl anlatayım sana sen yokken geçen saatleri nasıl söylerim sana yalnızlık koymuş adını artık ayrılık…

Bir seni sevdim ben bir de baharları sevdim seninleyken. Sonbahar ayrılığını yaşamak kader mi gülüm?

Bu mesajımı okurken ayrılığın ne kadar acı olduğunu göreceksin, benim gibi yalnızlığı hissedip hasretin tadını alacaksın!

Dal değil köktür yalnızlık, kurutmadan sevmeli. Sulamalı yüreği ki kurusun yalnızlık.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

Geceleri başlar sözlerim sabaha kadar yalnızlığım beni derinden yaralar sitemim sana değil sevgilim sitemim hayata!

Gecenin işsiz karanlığında ümitlerimin tükendiği anda tek kişi istiyorum yalnızlığıma!

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Hayatta üç şeyi sevdim seni, kalbimi, ümit etmeyi seni sevdim, sensin diye kalbimi sevdim, seni sevdi diye ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye

Her aya baktığında beni hatırla, yıldızlar gözlerine takılırsa gözlerine baktığımı sakin unutma, avuçlarına bir yaprak düşerse sakın bırakma akşam olup gün battığında ışıklar yanıp, ay çıktığında gözlerine uyku dolup taştığında benim de seni sevdiğimi ve özlediğimi sakın unutma

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp te kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Kaderim sensizlikse, kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa, kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım

Kim bilir kimler var şimdi kalbinde… Sen beni unuttun çoktan belki de… Ben hala yaşarım eski günlerde… Her şeyde sen varsın unutamadım…

Korkum sevmek değil; korkum sevip te ayrılmak korkum kurşun yemek değil; kalleşçe arkadan vurulmak korkum ölüm değil, unutulmak!

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Oyuncak gibi oynattın beni, deli divaneye çevirip erittin hevesimi, ayrılıklar senin eserin olmuş buda bana ders oldu, ihanetinin ayrılığının ödülü benim için yalnızlık oldu gülüm.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin

Sen gidince anlıyorum yalnızlığı, yetermiş sesin içimi doldurmaya...

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!

Seni seviyorum derken ayrı kalmak bile beni okadar çok üzüyorki yalnızlık sözleri ne gurbet ne hasret nede özlem bu ayrılıklara gölge düşürçek aşkım bekle geliyorum yarınlarımız için…

Yağmur altı gecelerim ve sonra sabah uyanırım başımda ağır bir ağrı. Ruhum kimi yendi ya da kime yenik tek başıma kaldığımda basım öne eğik.

Yalnız kalan aşıklar geceleri ağlar her ne kadar erkekler ağlamaz deseler de her erkeği ağlatan bir bayan vardır, başrolü ise yalnızlık ile ayrılıktır!

Yalnızlığım kendime güzelim senin aşkınla hitap düşmüş bedenim, geleceğe umutsuz bakıyor gülüm…

Yalnızlığımla savaşırken kendi dünyamdan beni bırakıp gittin umarsızca! Son sözlerim bunlar sana lanet olsun bu sevdaya!

Yalnızlık diş ağrısına benzer sancısı gece başlar.

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde sana ulaşamamaktır unuttun diye

Yalnızlık ömrüm boyunca tanımadığım bir yabancıydı, onunla şimdilerde beraber uyanıyoruz. Her yeni güne iki yalnız, şarkılar yazıyoruz.

Yalnızlık, adını bile bilmediğim bir yabancıydı; bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz.

Yaşamak buysa yaşıyoruz hepimiz bir gün yalnız kalacağız bu yüzden yalnız kalana kadar seninle yaşamak istiyorum aşkım!

Alışamadım sensizliğe, alışamadım senin çekip gitmelerine ve maalesef alışamadım gülmeye özür dilerim hayat yine yalnızım!

Asla unutmadım ve unutmayacağım! Bu kalp seni unutmak için sevmedi yalnız kalsam da hayalinle avunmasını da öğrendim ve şarkılara da yalnızlığımı öğrettim!

Bir gece kapını çalarsa yalnızlık; açma bırak dışarıda kalsın! Hayat ne kadar zor ve acımasız olsa da hayatı öyle mutlu yaşa ki kapıdaki yalnızlık, yalnızlığından utansın.

Bir gülüşün vardı beni hayata bağlayan, giderken en çok sözlerin oldu beni hayattan koparan.

Bir yalnızlığıma sarılır ve ağlarım, güvenim sadece yalnızlığıma. Çünkü yalnızlık beni asla bırakmaz ve aldatmaz.

Boş odamda yine ben ve sana bestelediğim şarkılarla baş başa kaldım ben yine sensiz ve yine yalnızım sevgilim.

Çok vagonlu bir trende her istasyonda yeniden başlayan çok seferli bir yolculuktur yalnızlık!

Hep korkarız yalnızlıktan ama bil ki yalnızsan; Yalancı arkadaşların, ikiyüzlü dostların ve çekip gidecek bir sevgilin olmaz.

Her zaman kışları yaşadım. Hep bir adım geride kaldım. Yalnızlığımla, hayatı bir köşeden izledim. Ben böyle mutlu olmasını da bildim.

İnsanlarla uzun süre yaşayamıyorum. Sonsuzluğun payından bana biraz yalnızlık gerek..

Kadın, duygusal olduğu kadar duygularını bastırabilen bir varlıktır. Bu yüzden bir erkeğin hayatını altüst edebilme yeteneğine sahiptir.

Kalbim ağrıyor seni andıkça, gözlerime vuruyor kalbimin ağrısı ağlıyorum ve ağladıkça sana lanet ediyorum.

Ne yıldızları istiyorum, gece yarılarıma, ne güneşi istiyorum karanlığıma. Çok değil bitanem, sadece seni istiyorum, yalnızlığıma..

Ortalık aşık kaynıyor, yalanın vergisi yok herkes çok seviyor!

Sen yalnızlık nedir bilir misin? Bilseydin beni terk etmezdin! Sen ölüm nedir bilir misin? Şimdi ölümü senden daha çok sevdim!

Seninle bir çekirdek ailenin yapı taşlarını oluşturmak isterken, sen ne çekirdek bıraktın ne taş bıraktın deprem gibi geldin ve gittin.

Sesini özlemişken suskun kalbim, hala git diyorsun bana, bırak diyorsun beni hayatımla baş başa, peki sen böyle istiyorsun ya ben ne yapayım ölümün soğuk kucağında?

59 kayıttan 1 ile 51 arası kayıt gösteriliyor.